statystyki szczegółowe

Aktualności

Doping ich nie poniósł

• autor: seba.t., 2011-06-11 19:44

Piłkarze Chemika przegrali w meczu ostatniej kolejki z Victorią Koronowo 0:1. Bramkę w 83 minucie zdobył Jakub Kujawka. Na koniec ligowych zmagań bydgoszczanie zajęli 12 miejsce. Poniżej szczegóły!

Na początku meczu z boiska wiało nudą. Widać było, ze obie drużyny o nic już nie grały. Jedynym ciekawym aspektem był żywy doping prowadzony przez całkiem liczną grupkę. Po pół godzinie spotkanie ożywiło się. Dobrą okazję miała Victoria, lecz nasi obrońcy wybili piłkę z linii. Chemicy też mieli dobre okazje, ale strzelali niecelnie.

W II połowie było już ciekawiej. Polepszyło się tempo meczu. Sytuacje stwarzali i jedni, i drudzy. Wreszcie w 83 minucie fantastycznie z dystansu przymierzył Jakub Kujawka i nie dał szans dobrze spisującemu się Michałowi Żurawskiemu. Po chwili w dogodnej sytuacji znalazł się Adam Kacprzak, ale strzelił niecelnie. Mecz zakończył się wynikiem 0:1

W naszym zespole zadebiutowało tez dwóch zawodników- Patryk Jurkiewicz i Bartosz Śmietanko. Gratulujemy i życzymy kolejnych występów!

Chemik ProNatura- Victoria Koronowo 0:1