Czerwcowy Piłkarz już do nabycia!

• autor: seba.t., 2011-06-08 15:54

Już od 6 czerwca nabyć można nowy numer miesięcznika "Piłkarz". Poniżej szczegóły najnowszego wydania.

CZERWCOWY MIESIĘCZNIK PIŁKARZ JUŻ W SPRZEDAŻY!

Już od 6 czerwca w sprzedaży znajduje się najnowszy numer Miesięcznika Regionalnego "Piłkarz". W aktualnej odsłonie czasopisma zajęliśmy się gorącym tematem bezpieczeństwa, ujmując go jednak w zupełnie inne, niespotykane ramy. Sprawdziliśmy stan dyscypliny na regionalnych boiskach, a także zajęliśmy się palącą kwestią młodzików, którzy nie mogą doczekać się zmian regulacji w przepisach zmniejszających boiska i bramki.

Zapraszamy również do lektury wywiadów, między innymi z Dariuszem Kołackim ze Sparty Brodnica, Rafałem Więckowskim z Elany Toruń oraz Natalii Arbuz z KKP Bydgoszcz.

Wewnątrz numeru nasi Czytelnicy znajdą również wiele doniesień z klubów regionu, w tym Unii Janikowo, Czarnych Wierzchosławice, Wdy Świecie, LKS-u Dąbrowa Chełmińska, Olimpii Grudziądz i nie tylko!

Zapraszamy do nabycia "Piłkarza"!

Ze względu na rozwijanie sieci sprzedaży nie dotarliśmy jeszcze do wszystkich miejscowości w regionie. Jeżeli chcesz, abyśmy prowadzili sprzedaż w Twojej miejscowości - napisz do nas na redakcja@pilkarz.com.pl, numer komunikatora GG 2226394 lub zadzwoń pod numer 792-749-065. Na stronie miesięcznika - www.pilkarz.com.pl - znajduje się mapa z dostępnymi punktami sprzedaży, która będzie systematycznie rozwijana.

Czekamy na sygnały z terenu - jeśli Twój klub obchodzi jubileusz lub otwiera nowe boiska albo zmaga się z problemami - napisz do nas. Miesięcznik "Piłkarz" tworzymy z myślą o klubach z regionu, opisując ich sukcesy i bolączki.

Chemik- TS Dopiewo 0:2