statystyki szczegółowe

Aktualności

W zespole jest znakomita atmosfera

• autor: seba.t., 2011-06-03 08:49

Zwycięskiego gola w meczu z Lechem Rypin zdobył Daniel Katerla. Był to dla niego 2 gol  w tym sezonie. Po meczu "Mały" podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat ostatnich meczów, najbliższego pojedynku w Lesznie i atmosfery w zespole.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo nerwowo. Graliśmy  zbyt chaotycznie, brakowało nam pewności siebie. Po prostu baliśmy się grać w piłkę  Stworzyliśmy sobie praktycznie jedną dogodną sytuację, po  której powinniśmy prowadzić. Niestety  nie wykorzystaliśmy  jej i to się zemściło. Straciliśmy  bramkę po moim błędzie i schodziliśmy  na przerwę z wynikiem 0:1. Drugą  połowę zaczęliśmy  agresywnie i o to chodziło. Przeciwnicy  popełniali  proste błędy. Chcieliśmy wygrać ten mecz, bo był on jakby o 6 punktów. Myślę, że kryzys już za nami. Teraz po dwóch  zwycięstwach  jest znakomita atmosfera w zespole. Miejmy nadzieję, że to zaowocuje kolejnymi  3 punktami w Lesznie. Będzie to kolejny ciężki mecz. Jesteśmy w dobrej dyspozycji i jedziemy tam wygrać oraz przypieczętować swój cel, który sobie założyliśmy przed sezonem.