statystyki szczegółowe

Aktualności

Chemik rozbity w Solcu!

• autor: seba.t., 2011-04-02 19:03

Nie była to udana sobota dla piłkarzy Chemika. Bydgoszczanie ulegli Unii Solec Kujawski. Szczególnie boli wynik-1:5!

Na początku meczu przeważali bydgoszczanie. Potem do głosu doszli gospodarze. W 20 minucie padła pierwsza bramka. Rzut wolny wykonywał Krzysztof Szkaradek. Były piłkarz Chemika wykonał stały fragment gry w swoim stylu i strzelił pierwszą bramkę. 3 minuty później dośrodkowywał z rzutu rożnego. Piłka została wybita, ale trafiła do Szkaradka. On wbiegł w pole karne i został podcięty przez jednego z obrońców. Gola z "11" metrów zdobył Michael Sanni. Dobre okazje mieli jeszcze Grzelak i Barlik, ale na przerwę piłkarze schodzili z rezultatem 2:0.
Scenariusz drugiej połowy był identyczny. Na początku próbowali "Chemicy", a następnie trafiali zawodnicy Unii. W 55 okazję miał Paczkowski, ale strzelił nad bramką. 7 minut później było już 3:0. Zamieszanie pod bramką wykorzystał Mariusz Barlik. W 75 minucie Michał Szeremet dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka trafiła na głowę bydgoszczanina, a następnie spadła na poprzeczkę. Podopieczni Dariusza Porbesa wyprowadzili kontrę. Piłka trafiła do jednego z atakujących. Napastnik wpadł w pole karne i został sfaulowany przez Radka Grodzkiego. Sędzia podyktował "jedenastkę" i pokazał Grodzkiemu drugą żółtą kartkę. Karnego wykorzystał Michał Murach i było 4:0. Piątego gola zdobył Lewandowski. W 86 minucie BKS zdobył honorowe trafienie. Był to gol samobójczy. Na więcej bydgoszczan nie było stać i mecz skończył się rezultatem 1:5.

Ostrowski - Szeremet, Rudziński, Paczkowski, Grodzki- A Kacprzak, Jaworski (55  Bednarek), J. Witucki( 70 S. Kot), Wrzos- D. Katerla ( 55 D. Retlewski), M. Kacprzak ( 70 Szmańkowski).

żółte kartki: Rudziński, Grodzki, Katerla, M. Kacprzak
czerwone kartki: Grodzki ( za dwie żółte)