Remisowo z Polonią

• autor: mati.k, 2011-03-03 09:54

W wczorajszym sparingowym spotkaniu Chemik ProNatura zremisował 1:1 z bydgoską Polonią. Szczegóły poniżej:

Chemicy mecz rozpoczęli bardzo dobrze, bowiem już w 25 sekundzie meczu objęli prowadzenie! Strzelcem bramki był Dawid Retlewski.  Następne minuty pokazały, że Chemicy swoją grą chcą podwyższyć rezultat spotkania. Kolejne sytuację bramkowe mieli Paczkowski - bramkarz broni, Bednarek minimalnie nad bramką, a po stałych fragmentach gry wykonywanych bardzo dobrze przez Jakuba Wituckiego zbrakło niewiele do zdobycia bramki. Nasi seniorzy posiadali dużą przewagę, a Polonia nastawiła się na kontry. Po jednej z nich zdobyła wyrównującą bramkę. Szkoda bo z przebiegu gry do przerwy byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną.

Po przerwie wyszliśmy w bardzo eksperymentalnym składzie i mecz się wyrównał. Gra toczyła się przeważnie w środku pola. Mimo tego mieliśmy swoje sytuacje i powinniśmy to spotkanie zdecydowanie wygrać. Swoich sytuacji nie wykorzystali Marin Szmańkowski rzut karny po faulu na Jędrzeju Florku, oraz Jędrzej, który w sytuacji sam sam z bramkarzem minął go uderzał do pustej bramki, ale obrońca Polonii zdążył wybić piłkę. Zmiennicy zaprezentowali się całkiem przyzwoicie, ale na pewno stać ich na dużo lepszą grę.

Skład I połowa: Ostrowski - Szeremet, Osiński, Paczkowski, Wrzos - Kacprzak A., Bednarek, Witucki,Spychała - Katerla, Retlewski

II połowa:  Poraziński, Jarzembowski, Wojda, Jaworski, Sarnowski - Kacprzak M., Kot, Miedziński, Wojciechowski - Florek, Szmańkowski

autor: ~BARTODZIEJE 2011-03-03 19:10:35

avatar TYLKO POLONIA

autor: ~nowy 2011-03-04 08:06:31

avatar Witam! Może mi ktoś powiedzieć jakie są relacje między kibicami Chemika a kibicami Polonii i Zawiszy? Z góry dzięki za odpowiedź.

autor: ~stary 2011-03-04 11:53:44

avatar Ogólnie Bydzia podzielona 25% Poloni, 25% Zawiszy i 50% Chemika. Ale kibicowsko (oprawy, flagi, doping itp.) najlepiej i bezkonkurencyjnie wypada Chemik - to samo można powiedzieć o frekwencji stadionowej. Na Chemiku mecz u siebie - nie widziałem mniej niż 10 koła ludzi, na wyjazdach różnie.. ale poniżej 5 koła nie spada. Pozdrawiam :)

autor: ~info 2011-03-04 17:35:45

avatar Polonia - Zawisza kosa Chemik brak kibiców ultras lub hools może piknik