statystyki szczegółowe

Aktualności

Z Serockiem na remis

• autor: seba.t., 2011-02-05 13:54

W czwartym sparingowym meczu piłkarze Chemika po raz pierwszy zremisowali. W konfrontacji z Pomorzaninem Serock było 2:2

Bydgoszczanie przeważali, lecz pierwsi do siatki trafili goście. Od tego momentu Chemik jeszcze pewniej ruszył do ataku. Wysiłek został nagrodzony bramką Rafała Biernackiego. Napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem z Serocka, ominął go i trafił do pustej bramki. Do końca I części przewagę mieli "chemicy", lecz nie udokumentowali tego kolejnym golem.

W drugiej połowie kilka ładnych rajdów prawą stroną boiska pokazał Maciej Jarzembowski. Raz nawet minął bramkarza, ale nie zdołał zdobyć upragnionego gola. Niemal identyczną sytuację miał Dawid Retlewski. W końcu III- ligowcom pomogło szczęście. Dośrodkowana przez "Jarzę" piłka uderzyła w obrońcę Pomorzanina i wpadła do bramki.
BKS nie cieszył się długo z prowadzenie. Po stracie Retlewskiego rywale wyprowadzili kontrę, którą zakończyli bramką. Chemik mógł wyjść na prowadzenie, ale tego dnia miał pecha. Po dośrodkowaniu Rudzińskiego piłkę piętka uderzył Szmańkowski. Strzał testowanego napastnika przeleciał obok słupka i wynik nie zmienił się. Okazję miał też Retlewski, ale po jego rzucie wolnym bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę.

Do końca meczu utrzymał się wynik 2:2.

Chemik Bydgoszcz- Pomorzanin Serock 2:2

Skład:
I połowa: Poraziński, Sarnowski, Bednarek, Paczkowski, Wrzos- A. Kacprzak, Katerla, Witucki, Spychała- M.Kacprzak, Biernacki

II połowa: A. Retlewski, Korecki, Rudziński, Ozner, Grodzki- Jarzembowski, Kot, Miedziński, Bogdziński- Szmańkowski, Retlewski