Gryf pokonany

• autor: seba.t., 2011-01-29 15:09

Okres sparingów udanie rozpoczął się dla Chemika. Bydgoszczanie wygrali już drugi mecz. Tym razem z Gryfem Sicienko.

Chemik przeważał od początku spotkania, lecz nie stwarzał sobie dogodnych sytuacji. Momentami mogła podobać się gra duetu testowanych zawodników: Marcin Szmańkowski- Krzysztof Bogdziński. Ta dwójka zaprezentowała kilka ładnych akcji. Okazję miał też Sergiusz Kot, ale jego strzał nie trafił do bramki. Gryf miał tylko jedną okazję i ją wykorzystał. Po rzucie wolnym ( faul Jaworskiego) najwyżej wyskoczył Jarosław Brończyk i skierował piłkę do siatki Splitta.

Na drugą połowę wyszli głównie juniorzy z młodszych roczników.  Młodzi grali bardzo dobrą piłkę i skutecznie rozbili rywali. Podobać się mogła gra Tomasza Prejsa, który popisał się kilkoma rajdami prawą stroną boiska. Bydgoszczanom udało się strzelił 3 bramki. Do siatki trafiali: Patryk Zaworski oraz Damian Nowak (dwie).

Sparing był też nietypowy z innego względu. Trójkę sędziowską stanowili: Dawid Paczkowski- sędzia główny, a na liniach pomagali mu Bartosz Rudziński i Dawid Retlewski. W drugiej połowie  "Paka" sędziował już bez pomocy innych, a "Retel" biegał w napadzie Chemika.

Chemik ProNatura- Gryf Sicienko 3:1

Skład Chemika: Splitt ( 46 Pruss)- Miedziński ( 46 Przybylski) , Ozner ( 60 Wrzos), Bednarek, A.Korecki ( 46 Jurkiewicz), Prejs, Jaworski, Bogdziński ( 46 Witucki), Kot ( Zaworski)- Szmańkowski ( 46 Retlewski), Biernacki ( 46 Nowak)

Gole: Zaworski, Nowak x2

autor: ~.. 2011-01-31 20:34:17

avatar moim zdaniem Tomasz Prejs powinien probowac grac w seniorach , znam tego zawodnika i zasluguje na gre w seniorach ! widialem mecz z gryfem i na pewno poradzilby sobie w 3 lidze wchodzac nawet na koncowki spotkac ;)

Chemik- Spójnia 4:1