statystyki szczegółowe

Aktualności

Chemik odpada z Pucharu!

• autor: seba.t., 2010-11-20 16:39

Piłkarze Chemika przegrali 0:3 w Lubaniu i odpadli z Pucharu Polski. Więcej informacji wkrótce.

Trener Korecki w I składzie wystawił piłkarzy rezerwowych i było to widać od pierwszych minut. Już w 4 minucie Sebastian Przeździęk dobił strzał Piekarskiego i otworzył wynik spotkania. Chemik mógł wyrównać, lecz strzał Jordana Bednarka przeleciał nad poprzeczką. W 29 minucie Rafał Lisota podwyższył na 2:0, a 5 minut później było już 3:0. Drugiego gola strzelił Lisota. W 44 minucie czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał Przemysław Trzciński. Ta decyzja sędziego nie spodobała się trenerowi LTP, Henrykowi Kafarskiemu, który II połowę oglądał z trybun.
W przerwie trener Korecki dokonał 4 zmian i wprowadził zawodników I składu. To nie pomogło i wynik nie zmienił się już do końca meczu. Tym samym, tak jak w poprzednim sezonie, Chemik odpadł z pucharu w I rundzie wojewódzkiej.

LTP Lubanie- Chemik Bydgoszcz 3:0 (3:0)
4' Sebastian Przeździęk