Jutro sparing, za tydzień liga.

• autor: seba.t., 2010-07-30 21:14

Już jutro ostatni sparing- rywalem Unia Wąbrzeźno. W kolejną sobotę mecz ligowy z Unią, ale tą z Janikowa. W artykule przeczytacie też o ostatnich ruchach transferowych Chemika

O 1 kolejce ligowych zmagań będzie jeszcze okazja do napisania. Teraz o sparingu. Nasz jutrzejszy rywal, Unia Wąbrzeźno, w poprzednim sezonie była 5 na mecie IV-ligowych rozgrywek. Przez moment wydawało się, że może być nawet najgroźniejszym rywalem bydgoszczan w walce o 2 miejsce. Początkowo to nie Wąbrzeźno miało być sparing-partnerem. Chemik miał grać z Mieszko Gniezno. Działacze doszli do wniosku, że nie ma sensu grać z drużyną, z którą spotkamy się już w 2 kolejce. Z Mieszka do Chemika miał też przyjść Filip Chrzanowski. 17- letni bramkarz dostanie jednak jutro szansę w Mieszku i jeśli ją wykorzysta, będzie pierwszym bramkarzem. Jeśli nie, wróci do rozmów z klubem z Glinek.  Wcześniej z Chemikiem rozmawiał były bramkarz m.in. Górnika Konin, Rafał Kulak . I o jeszcze jednym ubytku. Na grę w Pogoni Mogilno zdecydował się Bartek Przybysz.

Chemik- Victoria 3:2