Kolejne ważne zwycięstwo!

• autor: mati.k, 2010-05-01 15:47

Chemik wygrał z Dębem Barcin 4:1. Relacja poniżej- zapraszamy

W dniu dzisiejszym zespół Chemika rozegrał kolejny mecz w IV lidze. Przeciwnikiem był zespół Dębu Barcin. Goście przyjechali do Bydgoszczy przynajmniej po remis.Od początku meczu zagęścili środek pola, nastawili się na kontry oraz czyhali na błędy naszych obrońców. Do przerwy gra toczyła się przeważnie w środku pola, Chemicy nie mieli pomysłu na rozbicie obrony Dębu. Długo utrzymywali się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Na szczęście w 45 minucie po ładnej akcji i dobrym dośrodkowaniu Tomka Bruskiego, bramkę na 1:0 głową strzelił Szymon Spychała! Na przerwę nasz zespół udał się z jednobramkową zaliczką. Wiadomo było, że przyjezdni myśląc o lepszym wyniku musieli się odkryć. Na efekty tego nie trzeba było długo czekać, już w 48 minucie po ogromnym zamieszaniu na  2:0 podwyższył Tomek Bruski (asystował 'Rychu' Spychała). Od tego momentu Chemik przeważał już na całym boisku. Zawodnicy gości mogą dziękować naszym napastnikom za to, że celowniki w dniu dzisiejszym były rozregulowane. Na 3:0 podwyższył Dawid Retlewski. Niestety stara prawda piłkarska się sprawdziła, że nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Po nieporozumieniu Maćków Jarzębowskiego i Kowalczyka poszła kontra, którą przyjezdni zamienili na bramkę 3:1 (Radosław Mróz). Na szczęście dwie minuty później Dawid Retlewski strzelił swoją drugą bramkę ustalając przy tym wynik meczu na 4:1! Szkoda straconych sytuacji bo wynik powinien być wyższy, ale cieszą kolejne trzy punkty. Następny mecz już w środę o godzinie 17.30 w Gniewkowie z tamtejszą Unią.

Skład: Zapała,- Kowalczyk, Paczkowski,Grodzki,Przybysz (75'Konecki), Kacprzak(55'Kot),Rysiewski,Bednarek,Spychała,                                                                                                                           Szkaradek (75' Jarzębowski),Bruski (50' Retlewski)

żółta.kart. - Ł.Zapała

autor: ~anonim 2010-05-01 19:06:19

avatar Rychu Spychala!!!!! HAHA przypominam ze ten że RYchu ma imie!!!!!!!

autor: ~anonim 2010-05-01 19:19:53

avatar zostawili na gniewkowo coś :)

Chemik- Brzysko- Rol 5:2