statystyki szczegółowe

Aktualności

Gryźli trawę...

• autor: seba.t., 2010-04-21 20:26

Remisem zakończył się mecz  Chemika z Unią. 1:1 po golach Mateusza Chachuły i Jordana Bednarka. Oto szczegóły.

W meczu nie grał Damian Rysiewski. Pojechał on na zgrupowanie kadry Polski.

Spotkanie zaczęło się wyśmienicie dla Unii. Po paru groźnych atakach w 20 minucie do siatki trafił Mateusz Chachuła. Wówczas Solec spuścił trochę z tonu, a Chemik doszedł do głosu. Groźnie było po wolnych Krzysztofa Szkaradka. Najlepszą okazję miał Maciej Kowalczyk. Był sam na sam z bramkarzem, lecz nie zdołał oddać strzału. Do końca połowy Chemicy przeważali, jednak do siatki nie trafili.

Druga połowa była bardzo wyrównana. Chemik miał dwie niesamowite okazje. Wpierw po dośrodkowaniu z narożnika Krzysztofa Szkaradka piłkę do siatki skierował Jordan Bednarek. Była 67 minuta. Minutę później po kolejnym dośrodkowaniu piłka spadła pod nogi Dawida Retlewskiego. " Retel" strzelił. Bramkarz wybił piłkę, jednak Chemicy cieszyli się. Byli pewni, że sędzia uzna bramkę.Arbiter, jednak tego nie uczynił- błędu nie popełnił. Do końca meczu oba zespoły starały się zagrozić bramce rywala, lecz gole nie padły.

W sobotę Chemik zagra w Radziejowie z miejscowym Startem.

Zapała- Kowalczyk, Paczkowski, Rudziński, Przybysz( 55 Spychała)- A. Kacprzak( 80 Jarzembowski), Katerla( 55 Retlewski), Bednarek,  Wrzos- Kot( 65 Bruski),  Szkaradek