statystyki szczegółowe

Aktualności

Gwiazda nie zabłysła

• autor: seba.t., 2009-10-10 17:50
Chemik 3:0 Gwiazda.Nasi piłkarze nie dali żadnych szans rywalom zza miedzy i wygrali w derbach Bydgoszczy.
Mecz zaczął się o 15.00. Od razu przeważali ,,Chemicy". Bardzo dobrą partię grał Remigiusz Zieliński. W śeodku pola rządzili Damian Rysiewski i Jarek Jaworski. Nasi piłkarze przeważali ale nie mogli trafić do siatki. Ładną akcją popisał się  Michał Kacprzak. Przeszedł on obrońców Gwiazdy i podał piłkę przed pole bramkowe. Bramkarz jednak popisał się skutecznym wyjściem. Jak to w IV lidze miejsce miały śmieszne zdarzenia. Obrońca Gwiazdy wybijając śliską piłkę z autu, a ta.. wypadła mu za kołnierz i... aut dla Chemika. Około 15 minuty ładnym rajdem popisał się Dawid Wrzos, ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy. Wreszcie w 30 minucie rzut wolny z około 25 metrów. Do piłki podchodzi nikt inny jak Damian Rysiewski. Strzela ładnie w jego lewą stronę i 1:0 dla Chemika. Reszta tej połowy to ataki Chemika i próby podwyższenia wyniku.
Druga część meczu zaczęła sie od ataków gospodarzy. Cały czas aktywni byli Wrzos i Kacprzak, walczył Dawid Retlewski atakującym pomagał Jordan Bednarek. Ataki Gwiazdy nie przyniosły skutku, a piłkarze z Glinek podwyższyli prowadzenie. ładna akcja podanie do Macieja Kota i ten ,który wcześniej wszedł na boisko pokonuje bramkarza. 2:0. Chwila nieuwagi obrońców i 3:0. Maciej Kot dostaje podanie po rajdzie Dawida Wrzosa, zwodzi rywala i delikatnym strzałem podwyższa prowadzenie. Miał okazje skompletować hat-tricka, ale po ładnej ,,kiwce" nie udało mu sie oddać strzału. Z dystansu próbował Rysiewski, lecz nie przyniosło to skutku.