statystyki szczegółowe

Aktualności

Mamy lidera!!!

• autor: seba.t., 2009-09-13 19:50
Chemik nie dał najmniejszych szans Startowi i wygrał 5:0.  Piłkę do siatki już w pierwszej akcji skierował Karol Bilski. Oto szczegóły.
Piłkarze Chemika wiedzieli, że jeśli ograją Start będą liderem IV ligi. Zaczęło się kapitalnie. Już w 1 minucie Karol Bilski po podaniu Bartka Przybysza skierował piłkę do siatki. Na kolejnego gola nie trzeba długo czekać Krzysztof Szkaradek poprowadził piłkę i strzelił z powietrza w okienko. Na koniec pierwszej połowy miał miejsce niecodzienny incydent. Jeden z kibiców wybiegł na bieżnie okrążając boisko przebiegł jedno kółko  i... uciekł.
Druga połowa zaczęła się nerwowo. Jednak Chemik odparł ataki Startu i ładnym strzałem Bartosz Przybysz skierował piłkę do siatki. Następnie po faulu w polu karnym  na naszym zawodniku piłkę do siatki skierował Karol Bilski. W doliczonym czasie gry Dawid Paczkowski  pięknym strzałem z 25 metrów uderzył w samo okienko.

Niwiński- Frasz, Grodzki, Bednarek( 67 Zieliński) , Przybysz- Szkaradek( 72 Spychała), Rysiewski, Jaworski(76 Paczkowski) , Wrzos- Bilski, Kot(61  D. Retlewski)

Gole- Bilski 2, Szkaradek, Przybysz, Paczkowski
Widzów- 50

Tak jeden z zawodników skomentował to spotkanie
Mecz był pod nasze dyktando. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani fizycznie, jak i psychicznie. Te 3 bramki z dystansu były naprawdę piękne. Szczerze mówiąc myślałem, że Start to lepsza drużyna,ale my też zagraliśmy dziś bardzo dobre spotkanie.