statystyki szczegółowe

Aktualności

Legia pewnie pokonana

• autor: seba.t., 2014-04-05 21:39

W dzisiejszym meczu klasy okręgowej piłkarze Chemika odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. Tym razem podopieczni Arkadiusza Glazy pokonali Legię Chełmża.

Mecz zaczął się dla chemików jeszcze lepiej niż przed tygodniem z Cyklonem. Już w drugiej minucie Adam Kardasz wykorzystał dośrodkowanie i pokonał strzałem głową miejscowego bramkarza. Po siedmiu minutach gry Piotr Szurgot podwyższył na 2:0, najlepiej odnajdując się w polu karnym przy rzucie rożnym.

Na 3:0 mógł podwyższyć w 17 minucie Robert Kawałek, ale w sytuacji sam na sam bramkarz wybił piłkę spod nóg zawodnika Chemika, a dobitka Patryka Wojciechowskiego została zablokowana. W 39. minucie 28-latek był już skuteczniejszy. Damian Tokarski został sfaulowany w polu karnym, a Kawałek pewnie zamienił jedenastkę na bramkę.

W drugiej połowie chemicy mieli jeszcze kilka okazji, ale próby Kawałka i Kardasza nie przyniosły zmiany rezultatu. Chemik wygrał 3:0 i potwierdził bardzo dobrą dyspozycję na początku piłkarskiej wiosny.