Zabrakło tylko gola

• autor: seba.t., 2013-11-09 19:30

W ostatnim meczu rundy jesiennej Chemik Bydgoszcz zremisował z Unią Wąbrzeźno. Bydgoszczanie przeważali przez cały mecz, ale nie potrafili tego udokumentować.

Po serii meczów z wyżej notowanymi zespołami Chemikowi przyszło się zmierzyć z teoretycznie słabszym rywalem, Unią Wąbrzeźno. W wyjściowym składzie zabrakło niespodzianek, jedyną zmianą była obecność w nim Tomasza Bruskiego.

Pierwsze minuty spotkania należały do chemików. Dobre okazje po dośrodkowaniach zmarnowali Patryk Wojciechowski, Piotr Szurgot i Bartosz Rudziński. Przewaga bydgoszczan w I połowie była znaczna i raz po raz stwarzali dogodne sytuacje. Przed przerwą jeszcze Maciej Jarzembowski i Radosław Grodzki mogli zmienić wynik. Piłka do siatki jednak nie wpadła.

W II połowie zespół Arkadiusza Glazy nadal przeważał, lecz był nieskuteczny. Minimalnie obok słupka uderzali Tomasz Bruski i Damian Lewandowski. Unici przez cały mecz nie stworzyli sobie żadnej dogodnej do zdobycia bramki sytuacji. W ostatnich minutach chemicy rzucili się do ataków, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najbliżej strzelenia gola był Przemysław Lengling, który główkował tuż obok słupka. Wynik pozostał bezbramkowy i Chemik stracił punkty po raz ósmy z rzędu. Na jego szczęście zremisowały również Drwęca Golub-Dobrzyń i Mustang Ostaszewo, a przegrało Rol.Ko Konojady.

CHEMIK - Unia Wąbrzeźno 0:0

Chemik
: Tatera - Płoszaj (85' Żurawski), Rudziński, Szurgot, Grodzki, Jarzembowski (65' Florek), Zaworski (75' Lewandowski), Tuszyński, Wojciechowski, Lengling, Bruski (80' Tokarski).

autor: ~Paweł - UNIA 2013-11-09 22:52:37

avatar "Unici przez cały mecz nie stworzyli sobie żadnej dogodnej do zdobycia bramki sytuacji" I byłaby to całkiem obiektywna relacja, gdyby nie fakt, że UNIA stworzyła w drugiej połowie dwie idealne do zdobycia bramki sytuacje! Pozdrawiam!

autor: ~anonim 2013-11-10 11:15:21

avatar Jedna z nich ze spalonego

autor: ~KUBOTA 2013-11-11 17:11:14

avatar Skuteczność w ataku - KATASTROFA! Ten mecz powinien być wygrany. Tyle sytuacji zmarnowanych :(