Czy wygrają dla Adama?

• autor: seba.t., 2013-08-17 15:01

W ostatnim meczu Adam Kardasz doznał złamania ręki. Czy Chemicy przedłużą serię zwycięstw i wygrają dla Adama w najbliższą niedzielę z Cyklonem Kończewice?

Przypomnijmy, przy prowadzeniu 3:0 z Wisłą Nowe i kolejnej akcji chemików nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Bydgoski zawodnik został faulowany przez bramkarza w polu karnym. Po upadku podniósł się i zszedł za linię boczną. Niestety sprawdziły się najgorsze przewidywania. Pomocnik Chemika złamał rękę w nadgarstku i przeszedł już dwie operacje. W tym momencie trudno określić, kiedy wróci na boisko. Odnotujmy, że rzut karny na raty wykorzystał Filip Żurawski.

W najbliższą niedzielę o godz. 11:00 chemicy zmierzą się w Kończewicach z miejscowym Cyklonem. Nasza drużyna ma serię sześciu zwycięstw z rzędu licząc wszystkie oficjalne rozgrywki i po ewentualnym zwycięstwie w Kończewicach, ma szansę wskoczyć na pozycję lidera tabeli. Cyklon, który zdobył w tym sezonie 4 punkty będzie chciał przeszkodzić chemikom w wypełnieniu celu i wie, jak to robić. W poprzednim sezonie dość nieoczekiwanie w Bydgoszczy padł remis 0:0, a w Kończewicach Cyklon wygrał 2:1. Podopieczni Arkadiusza Glazy mają więc rywalom coś do udowodnienia.

W naszym składzie oprócz Adama Kardasza zabraknie prawdopodobnie kontuzjowanych Damiana Lewandowskiego oraz Mateusza Krajewskiego. Na relacje live zapraszamy oczywiście na stronę www.chemikbydgoszcz.pl.

Chemik- Victoria 3:2