Tatera w kadrze na Regions Cup

• autor: seba.t., 2013-06-25 11:42

Trener Marcin Olejniczak docenił dobrą dyspozycję Mariusza Tatery. Nasz bramkarz znalazł się w 18-osobowej kadrze na turniej makroregionalny UEFA Regions' Cup.

Tatera jest piłkarzem Chemika od początku tego roku. W tym czasie wystąpił w 13 meczach, obronił trzy rzuty karne, a jednego gola, właśnie  z jedenastu metrów, strzelił. Wcześniej grał w Zawiszy Bydgoszcz (zespoły juniorskie) i Spójni Białe Błota.

Marcin Olejniczak, trener reprezentacji K-PZPN na UEFA Regions' Cup powołał Taterę do kadry na turniej makroregionalny. Zawody odbędą się w dniach 28-30 czerwca 2013 w Wągrowcu.

W kadrze znaleźli się też byli zawodnicy Chemika jak Dominik Ostrowski (aktualnie Unia Solec Kujawski), Dawid Paczkowski (Grom Osie) i Sebastian Mędlewski (Notecianka Pakość).

Kadra K-PZPN na zawody makroregioalne UEFA Regions' Cup w dniach 28-30.06.2013 w Wągrowcu:
Bramkarze: Mariusz Tatera (Chemik Bydgoszcz), Dominik Ostrowski (Unia/Roszak Solec Kujawski).
Zawodnicy z pola: Robert Jurek (Szubinianka Szubin), Dawid Janicki, Radosław Mazurowski (obaj Cuiavia Inowrocław), Kamil Graczyk, Dawid Paczkowski (obaj Grom Osie),Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski, Sebastian Mędlewski, Dariusz Słupski, (wszyscy Notecianka Pakość), Łukasz Subkowski, Patryk Urbański (obaj Wda Świecie), Bartłomiej Feter, Piotr Szczęsny (obaj Włocłavia Włocławek), Tomasz Tomaszek (Unia/Roszak Solec Kujawski), Łukasz Nowak (Krajna Sępólno Krajeńskie), Dawid Górski (Start Warlubie).

Trener: Marcin Olejniczak.
Asystent: Krzysztof Jabłoński
Kierownik: Stanisław Wyrwas
Masażysta: Aleksander Ryska

Przypomnijmy, że dwa lata temu reprezentacja K-PZPN zdobyła mistrzostwo Polski, a w kadrze znajdowali się ówcześni zawodnicy Chemika - Dawid Paczkowski, Jordan Bednarek i Dawid Retlewski, a trenerami byli Piotr Gruszka i Włodzimierz Korecki.

Warto przypomnieć sobie wyczyn Mariusza z jego debiutu w Chemiku.

Chemik- Polonia Leszno 1:0