Ze zmiennym szczęściem

• autor: seba.t., 2013-04-07 14:00

Dziś swoje mecze rozegrali seniorzy i juniorzy młodsi. Pierwsi zmagali się z Pogonią Łobżenica w sparingu, a drudzy zainaugurowali rozgrywki w lidze makroregionalnej meczem z Lechią Gdańsk.

Seniorzy wygrali po bramce Tomasza Bruskiego w 77. minucie spotkania. Juniorzy młodsi przegrali natomiast 0:2 po zaciętym meczu. Podopieczni Tomasza Galasińskiego byli dla rówieśników z Gdańska równorzędnym rywalem, ale nie potrafili wykorzystać swoich dogodnych sytuacji. Bramki tracili natomiast po indywidualnych błędach. Okazję do rehabilitacji będą mieli już za tydzień. Podejmą wtedy na Glinkach Wartę Poznań. W dalszym ciągu nie jest pewny start rundy wiosennej dla seniorów. W najbliższą sobotę mają oni w terminarzu wyjazd do Serocka na mecz z Pomorzaninem. Nie wiadomo jednak, czy boisko będzie się nadawało do gry.

autor: swiatkibicow 2013-04-11 10:16:32

Profil swiatkibicow w Futbolowo Zachęcam wszystkich Kibiców do nabywania Wydawnictwa Kibicowskiego „Świat Kibiców”, gdzie znajdziecie m.in. PIŁKARSKI SKARB KIBICA - RUNDA WIOSENNA 2012/13 II LIGA – KLASA OKRĘGOWA, a w nim obszerne informacje o Chemiku Bydgoszcz Aukcje na Allegro: allegro.pl/wydawnictwo-kibicowskie-swiat -kibicow-i3165639109.html oraz allegro.pl/wydawnictwo-kibicowskie-swiat -kibicow-i3165670439.html

Polonia 1912- Chemik 0:3