statystyki szczegółowe

Aktualności

Wrócili na właściwe TORy

• autor: seba.t., 2013-02-09 15:26

W trzecim meczu sparingowym podczas tegorocznego okresu przygotowawczego piłkarze Chemika wygrali z TOR-em Laskowice Pomorskie 2:0. W ten sposób zrehabilitowali się za wstydliwą (2:6) porażkę sprzed tygodnia.

W I połowie chemicy nie stworzyli sobie wielu klarownych sytuacji. Jedna z nielicznych miał Patryk Wojciechowski, jednak strzał skrzydłowego minął bramkę.

Worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie, gdy trener Glaza wystawił drugą jedenastkę, a przyjezdni pozostawiali więcej miejsca. Pierwszą bramkę zdobył Patryk Zaworski, a wynik ustalił w końcówce Grzegorz Bogdziński. Poza tym dobre sytuacji mieli też Michał Kacprzak, Damian Tokarski i Kamil Trzeciak, który w doskonałej sytuacji uderzył niecelnie.

Było to drugie zwycięstwo chemików tej zimy. Za tydzień nasz zespół zagra z Gromem Osie.

Chemik Bydgoszcz - Tor Laskowice Pomorskie 2:0
Patryk Zaworski, Grzegorz Bogdziński

Chemik (I połowa): Tatera - Bonk, Rudziński, Maciejewski, Grodzki, Jarzembowski, Lewandowski, Żurawski, Wojciechowski, Szkaradek, Bruski

Chemik (II połowa): Ostrowski - Trzeciak, Ozner, Szurgot, Płoszaj, Kalinowski, Bogdziński, Zaworski, Tuszyński, Tokarski, Kacprzak.