statystyki szczegółowe

Aktualności

Czarna rozpacz w białej scenerii

• autor: seba.t., 2013-02-02 22:39

Dotkliwej porażki doznali seniorzy w meczu sparingowym z Piastem Złotniki Kujawskie. Podopieczni Arkadiusza Glazy przegrali 2:6. Szczególnie nieudana była w naszym wykonaniu pierwsza połowa, po której przegrywaliśmy 0:5. W drugiej odsłonie gra wyglądała już o wiele lepiej.

Na szczęście to tylko spotkanie kontrolne. Miejmy nadzieję, że zawodnicy i trener wyciągną z niego odpowiednie wnioski i zaprocentuje to podczas zmagań ligowych. Spotkanie odbywało się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Padający niemal bez przerwy śnieg po kontakcie z murawą zamieniał się w bryłki lodu. Bramki dla naszego zespoły padły po uderzeniu Patryka Wojciechowskiego oraz po trafieniu samobójczym.

Skład Chemika: Dominik Ostrowski - Radosław Grodzki, Albert Maciejewski, Bartosz Rudziński (45' Bartłomiej Bonk), Filip Żurawski, Patryk Wojciechowski, Kacper Tuszyński (45' Krzysztof Bogdziński), Damian Lewandowski (45' Damian Tokarski), Patryk Zaworski (45' Patryk Zimny), Maciej Jarzembowski (60' Mateusz Smerliński), Krzysztof Szkaradek