Jarzembowski: Szkoda, że obudziliśmy się tak późno

• autor: seba.t., 2012-11-04 12:45

W sobotę Chemik pewnie pokonał Spójnię Białe Błota i odniósł od dawna oczekiwane zwycięstwo. Co o tym spotkaniu, jak i o całej rundzie w wykonaniu zespołu sądzi Maciej Jarzembowski?

Sebastian Torzewski: Przełamaliście złą passę i wreszcie wygraliście. Z przebiegu spotkania można chyba być zadowolonym.
Maciej Jarzembowski:
To jest pierwszy mecz, z którego jesteśmy zadowoleni jako zespół. Wyszliśmy z zaangażowaniem, wolą walki i było to widać od początku meczu. Szkoda jedynie, że obudziliśmy się tak późno , bo to już przedostatnia kolejka.

Właśnie, przed wami już tylko mecz z Rol.Ko i przerwa zimowa. A co po niej, o co Chemik będzie grał wiosną?
Wierzę , że będzie już tylko lepiej,  Udowodniliśmy dzisiaj, że potrafimy grać w piłkę i tworzymy zespół. Mam nadzieję, że teraz każdy będzie walczył za każdego, a nie przychodził i grał tylko dla siebie. Jeśli będziemy się prezentować tak jak dzisiaj, a w zimę dojdzie kilka wzmocnień , to będziemy się jeszcze bić o awans.

Ty dzisiaj zaliczyłeś dwie asysty i mecz w twoim wykonaniu można uznać za udany. To opaska kapitana tak cię zdopingowała?
Na pewno ciąży na mnie większa odpowiedzialność, chłopaki patrzą inaczej, ale chyba sprostałem dzisiaj wyzwaniu. Jestem zadowolony ze swojej postawy, szkoda jedynie tej ostatniej sytuacji, kiedy mogłem zdobyć bramkę, ale tak to już jest.

Dziękuję za rozmowę i gratuluję zwycięstwa.
Dzięki.

Chemik- Gryf 3:1