statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejny zawód

• autor: seba.t., 2012-10-06 14:36

Kolejny słaby mecz rozegrali piłkarze Chemika. W sobotę ulegli Gryfowi Sicienko aż 0:3.Pierwsza połowa była w wykonaniu podopiecznych Arkadiusza Prussa fatalna. W drugiej, po trzech zmianach, zaczęli grać lepiej. Gdy zanosiło się na wyrównanie, Gryf w dwie minuty zdobył dwie bramki i rozwiał marzenia chemików.

Chemik Bydgoszcz-Gryf Sicienko 0:3
Chemik: Ostrowski - Maciejewski, Ozner, Rudziński, Płoszaj, Tokarski (48' Lewandowski), Zaworski, Kaniecki (55' Bruski), Tuszyński, Kacprzak, Szwaracki (55' Florek)

• Komentarzy [10]
  • czytano: [1043]

autor: ~ZAWÓD 2012-10-06 17:24:47

avatar ZAWÓD TO PREZES I TRENER A NIE ZAWODNICY

autor: ~xx 2012-10-06 18:55:28

avatar Panowie zawod to zawodnicy ktorzy jeszcze w swoim zyciu raz dobrze pilki nie kopneli a oczekuja od 5 ligowego klubu nie wiadomo czego. Jezeli jestescie takimi gwiazdami to czemu mecz po meczu w czapke??

autor: ~do xx 2012-10-06 19:00:53

avatar to moze od razu do A-klasy, albo rozwiazac seniorow calkiem. Czy nie dziwi Cie to xx, ze zawodnicy,ktorzy potrafili niezle grac w 3 lidze teraz graja tak slabo ? Zapomnieli ?

autor: ~xx 2012-10-06 23:08:15

avatar "niezle grac w 3 lidze" podaj nazwisko chodziaz jednego . Rudziński? Jarzembowski??

autor: ~do xx 2012-10-07 20:08:00

avatar oczywiście - Dyra, Tokar, Ostry, Ozi, Greka - nie mowie, ze teraz graja rewelacyjnie, ale pokazali, ze grać umieją. Moze coś trzeba zmienic w druzynie zeby to wszystko zagralo ?

autor: ~... 2012-10-07 22:22:57

avatar Czlowieku... zastanow sie co ty piszesz greka? to ze pokopal w victori ktorej nie mozna bylo nazwac druzyna??

autor: ~??? 2012-10-08 12:07:42

avatar może czas zmienić trenera ?

autor: ~anonim 2012-10-09 22:20:26

avatar wszystkim zawiedzionym proponuje zostac albo prezesem albo trenerem albo zawodnikiem i wtedy komentowac

autor: ~... 2012-10-10 12:40:03

avatar Pewnie sam jesteś jednym z nich.

autor: ~anonim 2012-10-14 17:47:31

avatar z nich czy nie z nich dziś z drugą Grudziądza przegrana 1:0.Słabo to wygląda.