statystyki szczegółowe

Aktualności

Upalny remis z TOR-em

• autor: seba.t., 2012-07-28 22:00

W kolejnym sparingu przed zbliżającym się sezonem Chemik zmierzył się z TOR-em Laskowice Pomorskie. Spotkanie odbywało się w gigantycznym upale i zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla Chemika zdobyli: Tomasz Bruski i Arkadiusz Pruss.

TOR stawił się w zaledwie 10-osobowym składzie. Z tej racji pierwszą połowę w drużynie z Laskowic Pomorskich zagrał Patryk Zimny, a drugą Mateusz Szwaracki. W drugiej połowie na środku obrony Chemika pojawił się trener Arkadiusz Pruss, , który wpisał się nawet na listę strzelców. Z powodu ogromnego upału sędzia zakończył mecz w 81. minucie po konsultacji z drużynami.

Skład:
Dominik Ostrowski (58' Dominik Pruss) - Wiktor Sprawka (45' Arkadiusz Pruss), Paweł Ozner, Albert Maciejewski, Bartłomiej Bonk (67' Wiktor Sprawka), Patryk Wojciechowski (33' Damian Lewandowski), Damian Tokarski, Maciej Jarzembowski, Mateusz Smerliński (45' Patryk Zimny, 67' Mateusz Smerliński), Tomasz Bruski, Mateusz Szwaracki (45' Michał Kacprzak)

Bramki:
25' 0:1 Błąd obrońców wykorzystał zawodnik TOR-u, który w sytuacji sam na sam przelobował Ostrowskiego
44' 1:1 Szwaracki w indywidualnej akcji faulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Bruski
71' 2:1 Pruss umiejętnie ustawił się w polu karnym przy rzucie rożnym i po zamieszaniu trafił do siatki
81' 2:2 Goście wyrównują po strzale z około 10 metrów, a sędzia kończy spotkanie

W środę 1 sierpnia Chemik zmierzy się na Glinkach z BKS-em Bydgoszcz.