Sonda o Euro 2012

• autor: seba.t., 2012-06-08 15:27

W związku z Euro 2012 przepytaliśmy prezesa sekcji, trenera seniorów i trzech zawodników o ich przewidywania związane z turniejem. Zobaczcie, jakie są ich typy.

Michał Sztybel, Prezes Sekcji Piłki Nożnej

Mistrz? - NIEMCY. Wielu zawodników z niemieckiej kadry, którzy na co dzień grają w Bayernie Monachium, chce uratować sezon. Poza tym Niemcy są zawsze solidni.
Czarny koń? - ANGLIA. Anglicy są z reguły niedoceniani i zapomniani na turniejach, ale zawsze dysponują wielkim potencjałem i tak jest również tym razem. Muszą tylko uważać, by zbyt często nie trafiać na łamy angielskich brukowców, a skupić się na grze.
Król strzelców? - ROBERT LEWANDOWSKI. Pod warunkiem, że Polska dojdzie minimum do półfinału. W przeciwnym wypadku królem strzelców zostanie Mario Gomez.
Polska? - Polacy wyjdą z grupy, ale w ćwierćfinale odpadną po twardej walce.

Arkadiusz Pruss, Wiceprezes Sekcji Piłki Nożnej, Trener Drużyny Seniorów

Mistrz? - HOLANDIA. Holendrzy są najmocniejsi pod każdym względem. Nie mają sobie równych piłkarsko i mentalnie.
Czarny koń? - POLSKA. Pomimo tego, co mówi Jan Tomaszewski, wierzę w polską reprezentację. Uważam, że nasza kadra jest najsilniejsza od czasów Mundialu w Hiszpanii w 1982 roku.
Król strzelców? - MARIO GOMEZ.
Polska? - Tak jak mówiłem, Polska będzie czarnym koniem turnieju. Po dogrywce i rzutach karnych wejdziemy do półfinału, a tam wszystko jest już możliwe.

Damian Tokarski, Zawodnik Chemika

Mistrz? - NIEMCY. Mają według mnie najlepszy skład i powinni wygrać turniej.
Król strzelców? - ROBIN VAN PERSIE. ma za sobą udany sezon w Arsenalu i na Euro powinien potwierdzić wysoką formę.
Polska? - Wyjdzie z grupy.

Paweł Czesiński, Zawodnik Chemika

Mistrz? - NIEMCY. Dysponują bardzo silnym składem.
Czarny koń? - ROSJA. W ostatnich tygodniach spisywali się bardzo dobrze i mogą być objawieniem Euro.
Król strzelców? - FRANCK RIBERY.
Polska? - Wyjdzie z grupy.

Adrian Nalaskowski, Zawodnik Chemika

Mistrz? - Według mnie wygrają Hiszpanie, maja najmocniejszy skład pomimo braku Villy i Puyola.
Czarny koń? - Czarnym koniem tych mistrzostw może być POLSKA albo FRANCJA. Na Francuzów nikt za bardzo nie stawia, ale to może być ich turniej.
Król strzelców? - Wydaje mi się , że albo KARIM BENZEMA, albo ROBIN VAN PERSIE.
Polska? - Mam nadzieje ze minimum to ćwierćfinał, lecz później będzie ciężko, ponieważ będziemy grali z kimś z grupy śmierci.

foto: portaloeuro.pl

Chemik- Unia Solec Kujawski 1:0