Wyniki grup młodzieżowych

• autor: seba.t., 2012-06-04 16:51

Podczas minionego weekendu na boisko wybiegło siedem drużyn Chemika. Odnieśliśmy pięć zwycięstw i ponieśliśmy dwie porażki. Bilans bramek to 34-14.

Najwyższe zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi w lidze okręgowej - wygrali na wyjeździe 11:1 z LKS Dąbrową Chełmińska. Hattrickami w tym spotkaniu popisali się Przemek Langling i Bartosz Światły. Były to dla nich odpowiedni 27 i 39 trafienie w rozgrywkach. Jedną bramkę mniej swoim rywalom wbili trampkarze z rocznika 1997 (na zdjęciu). Należy jednak podkreślić, że grali w Toruniu z Elaną i mecz odbył się w ramach ligi wojewódzkiej. W drużynie prowadzonej przez Tadeusza Kobusińskiego brylowali reprezentanci Polski - Michał Borecki i Jakub Piotrowski. Pierwszy zanotował 3 bramki i 2 asysty, a drugi 2 bramki i 4 asysty.

Zwycięstwa ligach wojewódzkich nad Wdą Świecie zantotowali juniorzy starsi i juniorzy młodsi - odpowiednio 6:0 i 2:1. W obydwu meczach posiadaliśmy ogromną przewagę, ale tylko juniorzy starsi potrafili ją udokumentować okazałym zwycięstwem. Obydwie drużyny walczą o miejsca na podium w końcowym rozrachunku, ale nie mają już szans na zwycięstwo.

Jedyne dwie porażki podczas weekendu ponieśliśmy w kategorii młodzika. Chłopcy z rocznika 1999 przegrali 0:3 z Elaną, a rok młodsi zdecydowanie ulegli liderowi rozgrywek, Gwieździe Bydgoszcz 0:8. Pewne zwycięstwo w lidze okręgowej trampkarzy odnieśli chłopcy z rocznika 1998. Pauzowali najmłodsi orlicy.

JUNIORZY STARSI

Liga Wojewódzka: Chemik 1993/94 – Wda Świecie  6:0
bramki: Łukasz Burkiewicz 3 (1 x k.), Mateusz Szwaracki, Tomasz Krygier, Dawid Jeleński

JUNIORZY MŁODSI

Liga Wojewódzka: Chemik 1995 – Wda Świecie  2:1
bramki: Damian Leszczyński, Kamil Trzeciak (k.)
Liga Okręgowa: LKS Dąbrowa Chełmińska - Chemik 1996  1:11
bramki: Bartek Światły 3, Przemek Langling 3, Ernest Szumla 2, Maciej Smerliński, Mikołaj Rakowski, Paweł Ruciński

TRAMPKARZE

LW: Elana Toruń - Chemik 1997  1:10