statystyki szczegółowe

Aktualności

Retlewski już strzela

• autor: seba.t., 2011-08-30 09:08

Dawid Retlewski rozpoczął strzelanie w Bytovii. Po faulu na nim podyktowano rzut karny. Później on sam trafił do siatki przesądzając o zwycięstwie swojego zespołu.

I liga

Łukasz Zapała (Zawisza Bydgoszcz)- nie grał w meczu z Flotą Świnoujście (2:1)- w tym sezonie 0/0*
Damian Rysiewski (Arka Gdynia)- 90 minut w meczu rezerw z Pomezanią Malbork (0:1, IV liga)- w tym sezonie 3/0 w rezerwach

II liga

Dawid Retlewski (Bytovia Bytów)- 90 minut w meczu z Jarotą Jarocin (2:1), 1 gol- w tym sezonie 4/1
Daniel Katerla (Czarni Żagań)- 90 minut w środowym, zaległym, meczu z MKS Kluczbork (1:1). Sobotni mecz Czarnych przełożonych- w tym sezonie 5/0

III liga

Dawid Paczkowski (Wda Świecie)- 8 minut w meczu z Górnikiem Konin (2:1)- w tym sezonie 4/0
Grzegorz Kolmajer (Victoria Koronowo)- 90 minut w meczu z Cuiavią Inowrocław (0:1)- w tym sezonie 1/0
Jakub Witucki (Gryf Słupsk)- 32 minuty w meczu z Kaszubią Kościerzyna (1:1)- w tym sezonie 4/0
Maciej Kot (Unia Janikowo)- na ławce w meczu z Chemikiem Bydgoszcz (1:1)- w tym sezonie 2/1

IV liga

Adam Kacprzak (Unia Solec Kujawski)- 90 minut w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 4/0
Jarosław Jaworski (Unia Solec Kujawski)- 70 minut w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 4/0
Jordan Bednarek (Unia Solec Kujawski)- 45 minut w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 4/0
Krzysztof Szkaradek (Unia Solec Kujawski)- nie grał  w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 1/0
Maciej Kowalczyk (Unia Solec Kujawski)- 20 minut w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 4/0
Robert Frasz (Unia Solec Kujawski)- 90 minut w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 4/0
Michał Kacprzak (Unia Solec Kujawski)- nie grał  w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 0/0
Maciej Jarzembowski (Unia Solec Kujawski)- nie grał w meczu z Legią Chełmża (1:2)- w tym sezonie 3/0
Bartosz Przybysz (Pogoń Mogilno)- 90 minut  w meczu z Notecią Łabiszyn 6:1- w tym sezonie 4/1
Łukasz Walda (Grom Osie) 90 minut w meczu z Unią Gniewkowo (4:0), 1 gol- w tym sezonie 4/1
Sergiusz Kot (Flisak Złotoria) nie grał w meczu z LTP Lubanie (2:0)- w tym sezonie 0/0

V liga

Tomasz Bruski (Polonia Bydgoszcz)- 90 minut w meczu  z Zawiszą II (3:1)- w tym sezonie 4/2
Dawid Wrzos (Polonia Bydgoszcz)- 45 minut w meczu z Zawiszą II (3:1)- w tym sezonie 4/0
Szymon Spychała (Spójnia Białe Błota)- grał w meczu z Wdą II Świecie (0:3)- w tym sezonie 4/0
Radosław Grodzki (Spójnia Białe Błota)- grał w meczu z Wdą II Świecie (0:3)- w tym sezonie 4/1
Marcin Szmańkowski (Spójnia Białe Błota)- grał w meczu z Wdą II Świecie (0:3)- w tym sezonie 2/0
Mateusz Miedziński (Spójnia Białe Błota)- grał w meczu z Wdą II Świecie (0:3)- w tym sezonie 4/0
Karol Bilski (Spójnia Białe Błota)- grał w meczu z Wdą II Świecie (0:3)- w tym sezonie 4/2

A klasa

Michał Żurawski (KS Łochowo)- nie grał w meczu z Biomasa Skarpa (7:2)- w tym sezonie 2/0