Zaczęli przygotowania!

• autor: seba.t., 2011-07-12 20:38

Piłkarze bydgoskiego Chemika zaczęli przygotowania. Od poniedziałku trenują pod wodzą nowego szkoleniowca, Arkadiusza Prussa. Jak na razie przeważającą część drużyny stanowią juniorzy .

Chemicy odbyli dziś drugi trening. Obecnych było niemal 20 osób. Z drużyny z minionego sezonu na wtorkowych zajęciach zjawili się Rafał Biernacki, Dominik Ostrowski i Mateusz Poraziński. W poniedziałek trenował też Jędrzej Florek. Prezes Sztybel chciał zatrzymać również Michała Szeremeta, ale obowiązki zawodowe nie pozwolą grać doświadczonemu zawodnikowi w barwach Chemika.
Z BKS-em trenuje Adam Kardasz. Możliwe, że pomocnik będzie jednym z nabytków klubu. Z Chemikiem był łączony już rok temu, ale wówczas ostatecznie doszedł do porozumienia z Victorią Koronowo. W zajęciach biorą udział też Łukasz Walda i Lucki Junior Ekwueme, ale oni odbudowują formę po kontuzjach i nie wiadomo, jak przebiegać będą ich przygotowania.
Na dzisiejszym treningu miejsce miała też gierka wewnętrzna.
Pierwszy sparing odbędzie się w sobotę o 18. Rywalem będzie Piast Złotniki Kujawskie.

autor: leo1949 2011-07-14 21:45:03

Profil leo1949 w Futbolowo jestem bylym zawodnikiem chemika i zycze wam jak najlepiej, jednak ten trener i obecny skład nie gwarantuja utrzymania w 3 lidze... o ktora tak ciezko walczylismy w poprzednim sezonie ;]

autor: EmU1991 2011-07-15 12:06:34

Profil EmU1991 w Futbolowo Paczkowski i Witucki w Słupsku trenują, o ile już tam kontraktów nie podpisali. Miedziak w Spójni BB.

Chemik- Polonia Leszno 1:0