statystyki szczegółowe

Aktualności

Miłe złego początki

• autor: seba.t., 2011-06-17 22:58

W I meczu 1/4 MP Juniorów piłkarze Chemika przegrali 1:3 z Bałtykiem Koszalin. Mecz zaczął się dobrze dla bydgoszczan, ale później było już tylko gorzej.

Mecz zaczął się o godzinie 18. Od początku stał na wysokim poziomie. Inicjatywę przejęli bydgoszczanie, a goście grali z kontry Obie drużyny skutecznie przerywały akcje rywala. W 43 minucie padł pierwszy gol. Chemicy przeprowadzili ładną i składną akcję, która skutecznym strzałem zakończył Jakub Witucki. Wydawało się, że gol do szatni znacznie ułatwi grę podopiecznym Andrzeja Retlewskiego.
Druga połowa zaczęła się od ataków Bałtyku. W 57 minucie przyjezdni wykonywali rzut wolny. Dobre dośrodkowanie wpadło do bramki zupełnie zaskakując goalkeepera, Michała Żurawskiego. Gracze Chemika ruszyli do ataków co wykorzystali w 66 minucie goście. Przeprowadzili szybką kontrę zakończoną bramką. Po chwili dołożyli trzecią bramkę. Po jakimś czasie bydgoszczanie przebudzili się, W poprzeczkę trafił wprowadzony na boisko Dawid Paczkowski. Oprócz tej BKS miał jeszcze kilka okazji, ale szczęście sprzyjało koszalinianom, którzy triumfowali 3:1.

W poniedziałkowym rewanżu Chemicy staną przed trudnym zadaniem. Będą musieli odrobić na wyjeździe dwubramkową stratę.